Majowy kącik zadumy. 6. flash z MaryjąZapraszam do wspólnej modlitwy z Maryją. Możesz skorzystać z dobrego tekstu, pieśni, wizerunku Maryi oraz Adoracji Najświętszego Sakramentu na żywo. Wybierz to co Ci pomaga spotkać się z Bogiem i odpocząć przy Nim. Dziś zachęcam do odetchnięcia w ciszy. Dobrego czasu 🙂


„Zrób co tylko w twojej mocy, aby uniknąć wrzawy i spraw ludzkich. Trzymaj się tak daleko, jak tylko zdołasz, od miejsc, gdzie ludzie zbierają się (…) Ciesz się, jeśli możesz pozostać poza zasięgiem (…)”

Thomas Merton


módl się, by odkryć siebie samego


„KAŻDA chwila i każde zdarzenie w życiu każdego człowieka na ziemi zasiewa coś w jego duszy”.

Thomas Merton

Umilenije„(…) Miłość Boża stara się nas odszukać w każdej sytuacji i poszukuje naszego dobra”.

Thomas Merton


Majowy kącik zadumy


„(…) pokora polega na byciu dokładnie tą osobą, jaką jesteś przed Bogiem, a że nie ma dwóch takich samych ludzi, to jeśli masz pokorę, aby być sobą, nie będziesz podobny do nikogo innego we wszechświecie”.

Thomas Merton


Tu możesz być z Jezusem w Najświętszym Sakramencie poprzez transmisję na żywo.W powyższym okienku transmisja z Adoracji Najświętszego Sakramentu na żywo, jeśli okienko byłoby już nieaktywne kliknijcie TUTAJ.


Kiedyż więc przyjdę i ujrzę oblicze Boże?

          Mocni w Duchu – Głębia przyzywa głębię

200113


Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu tego bloga, napisz proszę w komentarzu swoje sugestie, słowo wsparcia lub życzliwej krytyki 🙂