Medytacja Słowem Bożym prowadzona on-lineSłowo Boże i modlitwa w ciszy, kiedy możesz, kiedy chcesz. Medytacja przygotowana i subtelnie on-line prowadzona przez ojca Dariusza Kowalskiego, jezuitę, doświadczonego rekolekcjonistę. Poniżej możecie obejrzeć krótki odcinek wprowadzający w cykl:


Medytacja Słowem Bożym
o. Dariusz Kowalski SJ

Źródło: JezuiciNagrania są zamieszczone w playliście liczącej już kilkadziesiąt odcinków z opracowanymi do modlitwy fragmentami Pisma Świętego. Medytacje przygotowane są w taki sposób, że mogą skorzystać osoby mające już doświadczenie w medytacji ignacjańskiej jak i całkowicie początkujący. Tym ostatnim polecam modlitwę kolejnymi odcinkami, zaczynając od pierwszych.


Przygotowanie: Pismo Święte, spokojne miejsce, ew. zapalona świeca plus wybrany odcinek 🙂

Odcinki zgromadzone są w playliście.
Playlista ułożona jest w kolejności od odcinków najstarszych (na początku playlisty) do najnowszych (na końcu). Nowe odcinki pojawiają się w czwartki. W oknie poniżej widoczny jest pierwszy odcinek.

Klikając na ikonę playlisty widoczną na górze okienka video, można wybrać kolejne lub inne nagranie. Po uruchomieniu odtwarzania można przejść do danego odcinka na YouTube by w opisie odcinka znaleźć fragment Biblii do danej medytacji. Informację tę otrzymacie też na początku danego odcinka.


Medytacja Słowem Bożym
o. Dariusz Kowalski SJ

Źródło: Jezuici


Wszystkie nasze najnowsze artykuły możecie znaleźć na stronie głównej fioletowemirabelki.pl